Catering

Catering

Dovolte nám nabídnout naše cateringové služby, přesto že původní záměr byl výhradně provozování restaurační činnosti. Naši stálí hosté a spokojení zákazníci nás opakovaně oslovovali s přáním zajištění cateringu pro jejich soukromé oslavy nebo firemní akce, proto jsme rozšířili nabídku i o kompletní cateringové služby. catering
Stejně jako velká většina provozoven nabízíme možnost cateringu, ale na rozdíl od ostatních drobných provozovatelů využíváme zázemí dvou úspěšných, prosperujících restaurací a to Restaurantu U Malické Brány s podporou mateřské Staroplzenecké restaurace.
Výhoda propojení obou restaurací se odráží v rozsahu našich možností. Rádi nabídneme konzultaci a připravíme pro Vás řešení na míru podle účelu a místa konání akce od coffee breaků, občerstvení při jednáních, přes servírovaná degustační menu, pracovní obědy, po kompletní rautové služby. Při přípravě vsázíme především na používání kvalitních a čerstvých surovin od ověřených místních dodavatelů, kreativitu zpracování, přijatelnou cenu. Základem naší společnosti je stabilizovaný a schopný pracovní kolektiv, dodatečné obsazení akcí personálem zajišťujeme stálými brigádníky.
Jedná li se, o rozsáhlejší akci, spojíme naše síly se smluvními partnery z oboru, a zajistíme ji společně ke spokojenosti klienta.
V minulém roce jsme pro naše zákazníky realizovali:
  • Zajištění občerstvení Prezidenta republiky s doprovodem při návštěvě Bohemia Sekt centra ve Starém Plzenci
  • Pracovní oběd s předsedou vlády ČR v Restaurantu U Malické Brány
  • Oficiální servírovaná večeře pro 100 hostů při mezinárodní konferenci KTE ZČU v Restaurantu U Malické Brány
  • Vánoční večírek firmy Konplan pro 90 hostů v prostorách Restaurantu U Malické Brány
  • Vydařené zastoupení Restaurantu U Malické Brány v gastro sekci na Bohemia Sekt Festivalu s degustačním menu (zadání 1800-3500hostů, zajišťováno spolu se Salonem Roudná a Restaurací elCid)
  • Raut pro veřejnost při představení a uvedení do provozu ČOV a kanalizační infrastruktury ve Starém Plzenci, (zadání 350-400 návštěvníků + oficiální hosté = zástupci senátu, kraje, zástupci zhotovitelů)
  • Podnikový večírek při zábavní plavbě pro cca100 hostů firmy Thorn metal na parníku na Hracholuské přehradě
  • Večeře partnerů Ekonomické fakulty ZČU, pohoštění pro zaměstnance firem Brush, Norma, Škoda JS, fa Braun, Knurr a další drobná pohoštění.
  • Jsme výhradním dodavatelem více chodových pracovních obědů vedení Firmy Bohemia Sekt a.s. včetně jednání s managementem skupiny dr. Oetkar. catering
V případě zájmu pro Vás zajistíme jakékoli doporučení z uvedené historie i mnoha jiných. 
virtuln prohldka